Handel grami logopedycznymi

Handel grami logopedycznymi nie przynosi takich zysków jak handel popularnymi grami  planszowymi lub najnowszymi grami na komputer, ale i tak dość wielu z nas właśnie ( http://www.ebhp.edu.pl/ ) takowymi handluje, choćby ze względu na to, że reklama takowych może wisieć także w gabinecie logopedy, czyli jest to dość poprawny pomysł na zarobek, a po te gry sięgają rodzice dzieci, które mają problem z poprawną wymową. Pozornie oznacza to ograniczony rynek zbytu, ale jedynie pozornie, bo kształtowanie się mowy to bardzo ważna sprawa i co najistotniejsze tego typu gry to także w niektórych przypadkach możliwość rywalizowania dzieci z dorosłymi. Jednym słowem ciekawych możliwości w tym konkretnym przypadku jest dość wiele i co równie istotne możliwości takowe chyba na lata pozostaną ciekawymi i co równie istotne po tego typu gry warto nawet sięgać w przypadku poprawnie rozwijających się dzieci, bo to i nauka i wspaniała rodzinna rozrywka, która może łączyć pokolenia.

Podejście logopedów.

Nie da się ukryć tego, że logopedzi najchętniej zmusiliby konkretne dziecko do powtarzania jakiegoś zdania i to aż do chwili, w której zacznie wymawiać takowe poprawnie. W tym konkretnym podejściu tkwi rzecz jasna spory błąd, bo dana gra musi sprawiać też frajdę. Dlatego też stworzenie produktu atrakcyjnego pod tym względem to także skorzystanie z pomocy zespołu psychologów zajmujących się dziećmi. Tego typu specjaliści są rzecz jasna wyjątkowo dobrymi, bo mają wiedzę praktyczną i co równie istotne wiedzę tę zazwyczaj potrafią wykorzystać w tym praktycznym stopniu, a to ma kluczowe znaczenie, bo w zespole tworzącym gry logopedyczne trzeba nanosić poprawki i co równie istotne te poprawki muszą być sensownymi, bo trzeba stworzyć grę, która faktycznie będzie się sprzedawać i to nawet bardzo dobrze. Stworzenie takowej opcji to rzecz jasna wiele godzin pracy logopedów, psychologów i specjalistów od grafiki. Plus tkwi w tym, że po tej pracy produkt będzie miał tę wzorową sprzedawalność, bo sprzedawcy tego typu wyrobów chcą zyskiwać.

Blogi na portalach społecznościowych.

Osoby handlujące grami logopedycznymi prowadzą także blogi o tego typu grach i nie są to blogi powiązane ze słabymi postami, czyli nie ma tu jedynie tego cytowania opinii naukowców. W tego typu przypadkach w postach pojawiają się wzmianki o tym, że dany sklep ma już tę wyczekiwaną nowość i co równie istotne post na blogu wychwala też wiele zalet danej gry, takich jak możliwość grania z całą rodziną i do tego ta rywalizacja jeśli chodzi o przechodzenie na wyższe poziomy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here