Będąc przedsiębiorcą, prowadzącym bar, pub lub restaurację, trzeba zadbać o regularną dostawę sprzedawanego piwa. Ponieważ w lokalach sprzedaje się piwo butelkowane, które w dodatku cieszy się wśród klientów największą popularnością i chwalone jest za walory smakowe, trzeba zadbać o jego odpowiedni transport w skrzynkach na piwo, co zabezpiecza je przed stłuczeniem.

Funkcjonalność kraty na piwo

Najpopularniejsze marki piwne inwestują w dobrej jakości skrzynki, które wyposażone są w systemy sprężynowe, co ułatwia bezpieczny transport. Skrzynki na piwo posiadają emblematy firm, które prześcigają się w designie i nowoczesnym wzornictwie. Krata na piwo służy przewiezieniu butelek bez uszkodzeń.Tworzy przegródki w których mieszczą się 24 butelki piwa. Krata na piwo umożliwia łatwe wyciąganie pojedynczych butelek.

Pojemniki na butelki – przeniesienie i transport bez szwanku

Pojemnik na butelki można kupić osobno i wykorzystywać do przechowywania piwa zarówno w domu, jak i w lokalu. Skrzynki na piwo umożliwią odpowiednie przechowywanie piwa na magazynie. Pojemnik na butelki zabezpiecza przed przegrzaniem piwa, dzięki czemu nie utraci ono walorów smakowych. Skrzynki posiadają uchwyty, przez co łatwiej je przenosić i maleje ryzyko ich upuszczenia.

Reklamowa funkcja skrzynek na piwo

Skrzynki na piwo umożliwiają także składowanie w nich pustych butelek, które przeznaczone są na recykling. Niektóre z nich wyposażone są w podwójne dno, które podnosi się po wyjęciu butelek. Producenci często wykorzystują kontrastujące z kolorem butelek barwy skrzynek, co przyciąga uwagę klientów. na skrzynkach wydrukowane bądź przyklejone są nazwy firm, co dodatkowo pełni funkcję reklamową. Kolorowy wygląd jest dodatkowym magnesem marketingowym, który napędza popyt na daną markę piwa.

Skrzynka na piwo – Przydatny pojemnik, w trakcie domowych imprez

Pojemniki na butelki wykorzystywane są również w domu. Szczególnie przydają się przy organizowaniu dużych imprez, gdyż zużyte butelki można od razu wkładać do skrzynek i nie zagracają przestrzeni w domu. Skrzynkę na piwo można kupić bądź wynająć. Wynajmowana jest w sytuacji, kiedy kupujemy piwo z tzw. kaucją i razem z butelkami, zwracamy także skrzynkę.

Skrzynki na piwo – edycje limitowane

Firmy oferują także piwa w skrzynkach firmy Schoeller Allibert na sprzedaż, które zwykle są limitowane i dodawane gratis jako zachęta, przy zakupie dużej ilości piwa. Pojemnik na butelki wykonany jest z drewna lub plastiku. Jest trwały i można go używać przez wiele lat. Szczególnie przydaje się posiadaczom piwniczek na alkohol, czy też osobom prowadzącym sklep. Warto w nie zainwestować jeśli planuje się wesele i organizuje alkohol we własnym zakresie, czy też dużą imprezę urodzinową, albo tradycyjny Oktoberfest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here