Jak sklep z akcesoriami stomatologicznymi pomoże przygotować gabinet do realizacji profilaktycznej opieki dentystycznej

Profilaktyczna opieka stomatologiczna stawia na pierwszym miejscu badania przesiewowe stanu jamy ustnej oraz usuwanie przebarwień, kamienia nazębnego i płytki nazębnej z zębów. Każdy dobrze wyposażony sklep akcesoria stomatologiczne posiada wszystko, co potrzebne, aby Twój gabinet był przygotowany do świadczenia takich usług.

Sklep dentystyczny Warszawa – pomoże wyposażyć Twój gabinet!

Długotrwała higiena jamy ustnej pacjenta w dużym stopniu zależy od rutynowych, regularnych wizyt u dentysty oraz stosowania odpowiednich produktów do higieny jamy ustnej zarówno w gabinecie – które zapewnia hurtownia stomatologiczna, jak i w domu.

Każda wizyta u dentysty na przegląd i czyszczenie będzie wiązała się ze stosowaniem pasty profilaktycznej – dlatego upewnij się, że sklep sprzęt stomatologiczny z którego oferty korzystasz ma ją do zaoferowania. Potocznie nazywana pastą profilaktyczną, ta pasta ścierna nakładana na korony zębów działa w dwóch celach:

  • zapewnienie prawidłowego oczyszczenia zębów,
  • zmniejszenie i zapobieganie ryzyku próchnicy w przyszłości.

Każdy szanujący się stomatolog, jak i sklep dentystyczny Warszawa dobrze wie, że próchnica zębów jest najczęstszą chorobą przewlekłą dotyczącą uzębienia. W dużej mierze można temu zapobiec, ale jest to spowodowane głównie spożywaną przez nas żywnością i napojami oraz naszymi nawykami dotyczącymi zdrowia zębów. Aż jeden na trzech Warszawiaków w każdym wieku ma nieleczoną próchnicę!

Hurtownia stomatologiczna pomoże Tobie, a Ty – Twoim pacjentom

Usta to siedlisko bakterii. Niektóre z nich są szkodliwe, a niektóre szkodliwe bakterie mogą powodować próchnicę. W szczególności te, które wykorzystują cukry z pożywienia i napojów, które spożywamy, do tworzenia kwasów. Kwas ten atakuje szkliwo zębów, rozpuszcza je i demineralizuje, co prowadzi do osłabienia i uszkodzenia integralności zębów. Zapoznaj się z katalogiem hurtowni stomatologicznej już dziś lub skontaktuj się z wybranym sklepem dla dentystów, aby dowiedzieć się więcej co mają do zaproponowania w tym zakresie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here