Etykiety na butelki z alkoholem

Lubisz robić domowe przetwory, a wśród Twoich specjalności są nalewki? Na pewno przydadzą Ci się specjalne etykiety na butelki. W przygotowanie smakowitych trunków wkłada się sporo pracy i zaangażowania, więc zasługują one na odpowiednią oprawę!

Idealne dla zapominalskich

Chyba wszyscy, którzy samodzielnie przygotowują różne przetwory, doświadczyli już tego, że po jakimś czasie nie pamiętali, co znajduje się w danej butelce. Na początku nikt nie ma problemu z rozpoznaniem trunku, ale kolory różnych nalewek czy win są bardzo podobne, więc nietrudno o pomyłkę.

Wystarczy niewielka inwestycja w etykiety, by być spokojnym o swoje cenne specjały. Stylowe naklejki nie tylko będą informowały o tym, co zostało przelane do butelek, ale staną się też nietuzinkową ozdobą szkła.

W domowym barku lub w piwniczce może zapanować porządek. Wystarczy tylko zamówić etykiety dostosowane do własnych potrzeb. Nadanie interesującej nazwy trunkowi i wybieranie obrazków do druku to przy okazji świetna zabawa.

Potrzebne na weselu

A może szykujesz wesele i chcesz, by było one wyjątkowe pod każdym względem? Zadbaj o szczegóły. Wódka weselna będzie stała na każdym stole i na pewno każdy na nią nieraz popatrzy. Dzięki nietuzinkowej etykiecie będzie prezentowała się dużo lepiej.

Jaka powinna być etykieta na butelkę z wódką weselną? To pole do popisu dla wyobraźni – ważne, aby przykuwała uwagę i zapadała w pamięć. Kompozycje ze zdjęciem państwa młodych lub z zabawnymi tekstami to tylko przykłady. Bez wątpienia butelki z etykietami są wspaniałą pamiątką ślubną.

Wysoka jakość

Aby być w pełni zadowolonym z etykiet, trzeba zamawiać je w sprawdzonej drukarni. Należy dokładnie ustalić szczegóły zamówienia – na ogół drukarnie proponują sporo różnych opcji. Przede wszystkim trzeba upewnić się, że etykiety nie będą się odklejać i będą wytrzymałe, także po schłodzeniu. Powinny także wykazać się wodoodpornością.Nowoczesne technologie produkcji to gwarancja tego, że otrzyma się etykiety na butelki, które będą świetnie spełniały swoje zadanie.

Etykiety pasują do różnych butelek, dlatego można puścić wodze fantazji, nie tylko obmyślając design etykiet. Butelki o interesujących kształtach z pewnością uświetnią swoją zawartość.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Eticod.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here