Jak tanio, szybko i skutecznie reklamować swoją firmę, usługi i produkty?

W reklamie swojej firmy możemy wykorzystywać wszelkiego rodzaju elementy ale chyba najbardziej sprawdzonym i niezbędnym jednocześnie są wizytówki. Podobnie kampanię możemy przeprowadzić rozdając ulotki reklamowe.

Czego tak na prawdę nam potrzeba? Właściwie nie wiele, wystarczy wydrukować wiztyówki, zaopatrzyć się w stojak i mieć plan na ich dystrybucję.

Zamawiamy wizytówki

Poszukaj w internecie drukarni online, oferującej druk wizytówek, z doświadczenia wiem, że istnieją również takie, które oferują przy zamówieniu druku projekt za darmo. Możesz spróbować zamówić wizytówki również przez allegro wpisz wizytówki 1000 sztuk + projekt i z pewnością coś dla siebie wybierzesz z wielu ofert.

Jeżeli nie potrzebujesz projektu graficznego to jeszcze lepiej, bo możesz bezpośrednio  zlecić ich druk w drukarni internetowej których jest sporo w internecie.

Podczas projektowania wizytówki zwróć uwagę aby była czytelna, nie przepełniona zbędnymi informacjami i dokładnie opisywała czym się zajmujemy oraz aby miała aktualne dane kontaktowe.

Jak tanio, szybko i skutecznie reklamować swoją firmę, usługi i produkty?

Wizytówki możemy zamówić jedno lub dwustronne, standardowe formaty wizytówek to 90×50 mm oraz format karty kredytowej 85×55 mm.

Cena za 1000 sztuk pełnokolorowych wizytówek dwustronnych waha się w okolicach 100 zł netto plus koszty dostawy.

Stojak na wizytówki

Jeżeli masz już zamówione wizytówki warto pomyśleć o stojaczku na nie, który będzie je eksponować naszym przyszłym klientom. Pamiętaj aby dopasować stojak do formatu wizytówki, który zamówiliśmy!

Wizytówki, które są umieszczone w stojakach wyglądają bardziej profesjonalnie i podkreślają prestige Twojej firmy, oraz skuteczniej zachęcając po ich sięgnięcie przez klientów.

W internecie znajdziemy stojaki z plexi w cenach od jednego złotego za sztukę.

Zaplanuj dystrybucję

Jeżeli masz już i stojaki i wizytówki to zaplanuj miejsca w których chcesz aby się one pojawiły, zapytaj na przykład o zgodę na wystawienie stojaka z wizytówkami w osiedlowym sklepiku czy u fryzjera lub w zaprzyjaźnionych firmach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here