Jak zarabiać w Internecie : Autosurf

Autosurf to metoda zarabiania pieniędzy jak i promowania stron internetowych. Krótko mówiąc polega ona na wykupieniu tak zwanego Upgrade – czyli jednostki o ustalonej wartości np.: 4 USD.

Zarabiamy na wykupie takich jednostek, codziennym ich wysurfowaniu na danej ilości stron, dzięki czemu dopisywany jest do naszego konta procent od wartości wykupionych jednostek.

Dodatkowo zakup premiowany jest kredytami do wykorzystania na promowanie naszych stron. Najlepiej obrazuje to przykład: Kupujemy 5 jednostek za 4 USD sztuka czyli łącznie wydajemy 20 USD, oferta autosurf to 13% przez okres 10 dni czyli w sumie 130%, co daje nam po 10 dniach 20 USD x 1.3 razem 26 USD.

Co zrobić aby zarobić?

Wystarczy założyć konto na przykład w e-Gold, któe umożliwi nam rozliczanie się pomiędzy autosurfem – założenie konta jest całkowicie darmowe.

Czy istnieje ryzyko?

Oczywiście zawsze istnieje jakieś ryzyko dlatego warto dokładnie zapoznać się z programem aby uniknąć rozczarowania i straty pieniędzy.

Jak zarabiać w Internecie : Autosurf

Profesjonalne platformy znajdziecie w wyszukiwarce wpisując frazę „autosurf monitor” zdobędziecie dzięki temu niezbędną wiedzę na temat programów z których zamierzacie korzystać.

Ważne są zasady!

Nigdy nie inwestuj więcej niż jesteś wstanie stracić, pamiętaj o tej złotej zasadzie inwestycji a unikniesz rozczarowania.

Dywersyfikacja

Jam mówi stare dobre przysłowie „Nie wkładaj wszystkich jaj do tego samego koszyka” dlatego postaw na dywersyfikację.

Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here