Jak pożyczyć pieniądze taniej niż w banku

Codziennie widujesz reklamy banków, kuszące niskim oprocentowaniem kredytów, łatwymi do spłaty ratami i brakiem opłat dodatkowych. Wiele w tych ofertach jednak kruczków prawnych i haczyków.

Oczywiście zawsze istnieje alternatywa, aby uniknąć zobowiązania w banku, biorąc kredyt na jednym z wielu portali oferujących w pośredniczeniu w pożyczkach społecznościowych.

W tym wypadku rezygnujemy z pośrednictwa banku i zawieramy umowę pożyczki bezpośrednio z osobami cywilnymi, a to znacząco obniża koszt takiej pożyczki.

Popularnością cieszą się uznane już na rynku marki takie jak kokos.pl lub finansowo.pl

Sam określasz okres spłaty i wysokość rat

Zaletą takich pożyczek społecznościowych jest niewątpliwie możliwość indywidualnego ustalenia harmonogramu spłat i wysokości oprocentowania pożyczki społecznościowej.

Zaakceptuj warunki

Jeżeli przedstawiliście już warunki na jakich chcecie pożyczyć pieniądze musicie poczekać aż zostaną one zaakceptowane przez społeczność pożyczkodawców oraz poczekać aż zbierze się ich wystarczająca ilość do udzielenia pożyczki społecznościowej.

Kredyt na początek

Serwisy udzielające pożyczek społecznościowych chronią zarówno Ciebie jak i udzielających pożyczek. Na początku korzystania z tego rodzaju serwisów nie możemy spodziewać się że ktoś pożyczy nam milion złotych, musimy wykazać się wiarygodnością, więc na początku spotykamy się z nałożonymi górnymi limitami dostępnej dla Ciebie pożyczki.

Jak pożyczyć pieniądze taniej niż w banku

Weryfikacja danych

Jeżeli chcesz przystąpić do społeczności i móc pożyczać pieniądze musisz przejść szereg etapów weryfikacji swoich danych jak i danych finansowych. To wszystko służy zachowaniu stabilności platformie i ochronie dla osób udzielających pożyczki.

Podsumowanie

Pożyczanie taniej niż w banku jest możliwe i stosunkowo ogólnodostępne. Na rynku jest wiele tego typu portali, my jednak zachęcamy do korzystania tych sprawdzonych, które działają na rynku już od wielu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here