Jak zarabiać w Internecie : Buxy cz.1

Co to są Buxy? Krótko mówiąc są to systemu biznesowe oparte na reklamie. Właściciel generuje dochody ze sprzedaży dzięki wyświetlaniu reklama na swoje stronie, użytkownicy oglądają reklamy a on w zamian otrzymuje wynagrodzenie.

Kiedy uzbieramy minimalną kwotę określoną w regulaminie systemu możemy ją wypłacić i cieszyć się zarobionymi pieniędzmi.

Skąd jednak biorą się stawki określane za daną reklamę? Stawka taka ustalana jest z właścicielem na podstawie dochodów ze sprzedanej powierzchni reklamowej na stronie. Ważne jest abyśmy korzystając z tego rodzaju systemów byli świadomi ryzyka jakie płynie z tej formy zarabiania i nie chodzi mi tu o jakieś straty finansowe bo tu nic nie inwestujemy poza swoim czasem.

Podstawowym wymaganiem jest znajmość języka angielskiego gdyż głównie informacje pomagające zarabiać znajdują się na stronach angielskojęzycznych. A kiedy możemy zarabiać na buxach? Właściwie od razu!

Poszukaj informacji

Na starcie warto poszukać źródła wiarygodnych i aktualnych informacji, źródła które jest na bieżąco aktualizowane. Często strony udostępniające takie informacje mają krótki żywot i znikają z internetu, a co gorsze znikają z naszymi pieniędzmi. Dlatego istotne są informacje natemat tego jaki system wybrać, a tu z pomocą przyjdą nam forma internetowe.

Aby jes znaleźć wpisz w Google frazę „zarabianie w internecie + forum” lub „buxy + forum” oraz pochodne.

Rejestracja

Zarejestruj się na polskich i zagranicznych forach dotyczących tematu zarabiania w internecie jak już wcześniej pisaliśmy dużo więcej znajdziecie na zagranicznych forach które zrzeszają ludzi z całego świata.

Na zagranicznych forach znajdziecie wiele ofert autorów buxów którzy tam się reklamują.

Sprawdź warunki

Jeżeli już posiadamy konta na forach internetowych, to warto przyjrzeć się warunkom oferowanym przez buxy. Najważniejsze na co trzeba zwrócić uwagę to:

– wysokość stawki za obejrzaną reklamę oraz dzienną ilość reklam
– minimum do wypłaty
– od jak dawna istnieje oraz szukam informacji czy nadal wypłaca (również na forach)
– czas oczekiwania na wypłatę
– kto jest adminem i jaką ma historię

Jak zarabiać w Internecie : Buxy cz.1

Te informacje są bardzo istotne, gdyż od nich zależy czy, jak i czy w ogóle zaczniesz zarabiać. Pamiętaj że jedyne co ryzykujesz to swój czas, a nie pieniądze.

Wybierz program i zarejestruj się w nim

Ostatnim krokiem, który dzieli Cię od zarabiania jest wybór programu i rejestracja. potem należy tylko klikać w reklamy i patrzeć jak na naszym koncie zbierają się pieniądze.

W kolejnym odcinku mojego mini poradnika opowiem Wam jak sprawić aby zarobki znacząco wzrosły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here