Jak zarobić na własnym hobby - sport

Wiele osób nie wie, że mając własne specyficzne zainteresowania lub wyjątkowe hobby może na tym zarabiać. Dziś pokażemy  wam jak zarabiać na hobby na przykładzie sportu. Jak zdobywać cenne punkty, które później możemy wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Zacznij od rejestracji

Zacznij od zarejestrowania się na stronie Beterz.com to tu będziesz zbierać punkty i później je wymieniać.

Potwierdź rejestrację

Teraz wystarczy tylko, że potwierdzimy naszą rejestracje i zostaniemy przekierowani na stronę główną serwisu, gdzie znajdziemy wydarzenia na które możemy postawić. Na początek naszej przygody z zarabianiem otrzymujemy 10 000 punktów bz takiej wewnętrznej waluty. Jeżeli obstawisz na przykład na kurs 1,8 i wygrasz to otrzymasz 10 000 bz oraz dodatkowo 8000 bz za wygrany mecz, jeżeli jednak Ci się nie uda to jeszcze nie oznacza końca zabawy tego dnia, bo następnego otrzymasz kolejne 10 000 bz.

Jak obstawiać?

Oczywiście nie ma idealnego sposobu na obstawianie aby za każdym razem wygrać, bo sport jest dziedziną nieprzewidywalną, ale istnieje kilka wskazówek, któe moga nam ułatwić podjęcie decyzji.

  1. Sprawdź procent oddanych głosów oraz kurs, im większy jest procent a mniejszy kurs to istnieje większe prawdopodobieństwo wygranej.
  2. Korzystaj z typów osób które obserwujemy, a żeby zacząć kogoś obserwować wystarczy że klikniesz na szarą gwiazdkę. Wybieraj do obserwowanych tych którzy zdobywają nagrody informacje takie znajdziesz w zakładce gifts.
  3. Korzystaj z zewnętrznych serwisów z informacjami i danymi o obstawianych meczach, sprawdź również kursy serwisów bukmacherskich i kursy.

Co zrobić z punktami?

Jeżeli uzbieramy odpowiednią ilość punktów to możemy je wymienić na naprawdę ciekawe nagrody takie jak PS czy iPody, lub kupony PayPal, Amazo o wartości nawet do 250 Euro.

Teraz nie pozsoatje Wam nic innego jak spróbować swoich sił i wygrywać nagrody. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here