całodobowa pomoc drogowa Niemcy

Służbowy, bądź prywatny przejazd zagraniczny to pewnego rodzaju ryzyko. Usterka lub kolizja podczas podróży w niektórych przypadkach wiąże się z kłopotami oraz podjęciem ważnych decyzji. Jak zapewnić kierowcom bezpieczeństwo i usługi na najwyższym poziomie? Czym jest pomoc drogowa oferowana poza granicami kraju? Jak skorzystać z usługi? Co oferuje przedsiębiorstwo pomoc-drogowa-laweta-niemcy.com.pl?

Polska pomoc drogowa w Niemczech to usługi wykonywane na terenach poza zachodnimi granicami. Dzięki bardzo dobrze dostosowanej ofercie możliwe jest wykonywanie wielu zleceń, zgodnie z potrzebami każdego klienta. Serwis i holowanie dostępne są całą dobę, każdego dnia tygodnia. Kompleksowa pomoc pomoże zaoszczędzić czas, pieniądze oraz kłopotliwej sytuacji.

Pomoc drogowa Niemcy Holandia to doświadczone przedsiębiorstwo dbające o własną reputację oraz zadowolenie kierowców. Kompleksowe usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, a oferta zwrócona zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw transportowych.

Czym w szczególności zajmuje się firma? Jakie działania zajmują główne miejsce w ofercie?

Do najbardziej polecanych usług przedsiębiorstwa można zaliczyć:

– holowanie uszkodzonych pojazdów – szybka reakcja na problem każdego kierowcy. Natychmiastowy dojazd, holowanie na lawecie, dowóz osób poruszających się uszkodzonym samochodem – do 6 pasażerów. Dojazd autostradami A2, A9, A24, A20, itp.

– laweta z Niemiec do Polski – przewóz samochodów na sprzedaż lub zakupionych pojazdów poza granicami. Odbiór aut z całego kraju. Możliwość transportu samochodów osobowych, motocykli, busów czy maszyn rolniczych.

– obsługa kolizji i wypadków drogowych w kraju i poza nim – dzięki współpracy z renomowaną firmą Motoxpert możliwe jest specjalistyczne doradztwo oraz wykonywanie usług naprawczych.

– obsługa awarii samochodów osobowych na terenie Niemiec.

– doraźna pomoc związana z wymianą opon, naprawą czy regeneracją poszczególnych elementów.

– standardowe usługi warsztatowe na miejscu,

– wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here