Jak sprzedawać własne mieszkanie?

Jak sprzedawać nieruchomości skutecznie? Jak docierać do osób zainteresowanych zakupem mieszkań? Jak przekonać klienta o tym że dokonuje dobrego wyboru kupując od nas mieszkanie.

Mamy dla Ciebie kilka dobrych porad jak sprzedać mieszanie.

Opisz mieszkanie

Zanim dodasz ogłoszeni sporządź dokładny opis mmieszkania które chcesz sprzedać. Im więcej szczegółów tym mniej czasu stracisz na rozmowy z osobami, które tak tylko dzwonią aby podpytać. Zrób dobre zdjęcia każdego z pomieszczeń.

Opublikuj ogłoszenie

Publikuj ogłoszenia wszędzie gdzie tylko się da, na każdym darmowym portalu z nieruchomościami, na serwisachogłoszeniowych jak olx czy gratka.

Skorzystaj z płatnych serwisów o dużym zasięgu i sprawdzonej renomie jak na przykład domiporta.pl 

Zgłoś mieszkanie do agencji

Możesz skorzystać z oferty agencji nieruchomości na rynku jest ich bardzo dużo, a nie któe nie pobierają od kupujących prowizji. Te właśnie agencje sprzedają najszybciej mieszkania, jednak prowizją agencja obciąży Ciebie.

Odśwież mieszkanie

Przed sprzedażą mieszkania warto je odświżyć, możesz pomalować ściany, umyć okna lub nie robić nić i w ogłoszeniu napisać że dom jest przeznaczony do remontu jednak musisz wtedy się liczyć z niższą ceną.

Wyrzuć co nie potrzebne

Przed sprzedażą wyrzuć z mieszkania to co jest tam zbędne, niepotrzebne meble i zalegające graty. Ta prosta operacja sprawi że mieszkanie będzie optycnie wydawało się na większe i bardziej przestronne.

Pokaż pomysły na aranżację

Możesz się zaopatrzyć w katalog dekoracji wnętrz, wystarczy nawet ten który jest w każdym domu czyli IKEA. Pokaż w katalogu przykładową aranżację, któa pasowała by do tego mieszkania i podsuń mu kilka pomysłów.

Jak sprzedawać własne mieszkanie?

Zapach

Zadbaj o zapach, nawet jeżeli mieszkanie jest puste postaw w nim kilka kwiatów i zapal świeczki zapachowe – zrób klimat.

Dotrzyj do zmysłów klienta

Postaraj się docierać do każdego ze zmysłów naszego klienta, musisz w nim obudzić chęć posiadania właśnie tego mieszkania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here