Belfix

W Twoim domu nagle przeciekła rura, z niewyjaśnionych przyczyn zabrakło prądu, a może Twój samochód nagle nie chce odpalić? Poszukujesz hydraulika, elektryka albo ślusarza, ale nie znasz nikogo polecanego w Twojej okolicy? Zatem świetnym rozwiązaniem może być strona internetowa Belfix oferująca wszystkie tego typu usługi.

Czym jest Belfix?

Belfix to witryna internetowa oferująca możliwość zarezerwowania i wynajęcia specjalistów odnośnie napraw i konserwacji domu. Jest to platforma polecająca niezależne firmy i profesjonalistów. Dzięki Belfix masz możliwość znaleźć i umówić się z najlepszymi specjalistami, rzemieślnikami, firmami i majsterkowiczami z Twojej okolicy. Wchodzisz na stronę, wpisujesz usługę oraz lokalizację, a platforma automatycznie wybiera dla Ciebie wszystkie aktualne możliwości wykonania interesującej Cię usługi. Umawianie wizyt odbywa się w stu procentach przez Internet, nie musisz nawet wychodzić z domu! Ceny są znane z wyprzedzeniem, więc po wykonaniu usługi Twój specjalista nie zaskoczy Cię nagłą ogromną sumą do zapłacenia. Wszystkie zamawiane usługi są wpisywane do kalendarza specjalisty oraz zawsze potwierdzane. Zamawiając usługę w serwisie Belfix możesz być pewien, że wszystkie koszty (łącznie z tymi dotyczącymi transportu) są już wliczone w cenę Twojego zamówienia. Co więcej, jeśli spotkała Cię nagła awaria w nocy, weekend lub święta, nie musisz martwić się dodatkową opłatą. Ceny niezależnie od pory dnia i tygodnia zawsze pozostają niezmienne.

Jakie usługi oferuje?

Platforma internetowa Belfix oferuje rezerwację spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach. Znajdziesz tam hydraulików, dekarzy, elektryków, inżynierów urządzeń grzewczych, mechaników urządzeń chłodniczych, firmy ślusarskie, kominiarskie czy glazurnicze, serwisy samochodowe oraz osoby zajmujące się montażem paneli słonecznych. Na stronie Belfix istnieje nawet możliwość zamówienia dostawy paliwa prosto do domu lub świeżą dostawę kostek lodu! Poszukasz tam dostawców pomagających w przeprowadzkach, pomoc komputerową, firmy zajmujące się odkażaniem pomieszczeń oraz sprzątające, pomoc w naprawie sprzętów AGD, ekspertów do spraw nieruchomości, renowacji, ogrodników, serwisantów basenów i wszelkiego rodzaju majsterkowiczów.

Belfix – dla kogo?

Strona internetowa Belfix nada się zarówno dla wynajmujących mieszkanie studentów, mieszkających we własnym domu rodzin czy seniorów. Jest bardzo łatwa w użyciu i niezwykle przejrzysta.

Dzięki platformie internetowej Belfix nagła awaria czy znalezienie odpowiedniego specjalisty stanie się dziecinnie proste. Koniecznie wypróbuj i przekonaj się sam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here